• @
  • Refrakter Ateş Tuğla, Ateş Betonu, Refrakter Harç ve Seramik Fiber Malzemeler
Çiftlik Cad, No:2

Çayırova, 41400 Kocaeli

0262 743 63 73

Sipariş Hattı

Refrakter Ateş Tuğla

hakkımızda hakkımızda hakkımızda hakkımızda hakkımızda hakkımızda

Refrakter Ateş Tuğla

1977 yılından bu yana firmamız cam, seramik, demir ve çelik üretim tesisleri gibi sanayiler için refrakter malzemeleri (ateş tuğla) vermekteyiz. Aynı zamanda, Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Kuzey Amerika gibi birçok bölgede birçok ülkeye ihraç etmekteyiz.

Ekibimiz cam ve emaye fırın tasarım ve montajı konusunda uzmanlaşmıştır. Cam ve frit fırınları için her türlü refrakter sağlamaktayız. Cam ve frit fırınları için sıcak-soğuk tamir servisi, yenileme, fırın ömrünü uzatan ürün kalitesinin artırılması gibi hizmetler vermekteyiz. Teknik danışmanlık hizmeti de sunmaktayız. Cam ve frit fırınlarında kullanılan tuğlalar, bloklar, brülör, ateş betonu ve harçlar gibi her türlü refrakter ihtiyacınız karşılanır. Stoklarımızda her zaman AZS ZAC refrakter tuğla bulunmaktadır.

Müşteri isteğine göre, sağlanan çizim, numune veya açıklamaya göre özel ve şekilli refrakter üretimi yapmaktayız. Uygulama ve çalışma sıcaklığına bağlı olarak, ihtiyaçlarınız için en iyi rekrakteri öneriyoruz.

Sürekli olarak stoklarımızda, AZS ZAC, Mullite, Zircon, Zircon Mullite, Andolusite, Silimanite, Kordiyalit plaka, Jargal, yüksek ve düşük Aluminalı Şamot, Silica Tuğla ve Harçları mevcuttur.

Cam Sanayi ve Döküm Sanayi için yüksek kalite, komple ithal refrakterler için bizi arayın.